Мēs esam ekoloģiski atbildīgs zīmols

Videi draudzīga pieeja

Plastmasas iepakojums ir galvenā problēma mūsdienu pasaulē. Plastmasa sadalās vairāk nekā 100 gadus!Par laimi mēs varam samazināt savu ietekmi un padarīt planētu mazāk piesārņotu.

Mēs izmantojam tikai otrreiz pārstrādājamus iepakojumus un izvairāmies no iesaiņošanas, kur tas ir iespējams. Lai veicinātu pārstrādi un atvieglotu mūsu klientu dzīvi, kopā ar Siberika veikaliem Latvijā mēs savācam visus 3 tukšos plastmasas iepakojumus no Beauty Jar produkta un apmainām tos bez maksas. dāvana. Vienīgā prasība ir nodot tīrā un tukšā iepakojumā.

We reduce our carbon footprint

Lielākā daļa no mūsu kosmētikas ir roku darbs. Tas nozīmē, ka jūs neatradīsiet rūpniecības tehniku, kas patērē milzīgu daudzumu elektroenerģijas. Sastāvdaļas, kuras izmanto mūsu kosmētikā, galvenokārt pērk Latvijā un tuvākajās teritorijās.

Turklāt nesen mēs apvienojām ražošanas zonu un noliktavu vienā Beauty Jar galvenajā ēkā Rīgā. Visas šīs darbības palīdz atvieglot loģistiku un samazināt automašīnu lietošanu.

Ko jūs varat sākt darīt, lai pievienotos Go Green dzīvesveidam

  • Labākais variants ir atkārtoti lietojama iepirkšanas soma. Mūsu zīmola iepirkšanas soma ir stilīga un ērta nesāšanai līdzi.

  • Automašīna nav vienīgā ceļošanas metode. Bonus: papildus kustība uzlabos jūsu veselību.

  • Daudzām kastēm var būt otra dzīve kā dažādu mazu lietu glabāšana.

  • Vismaz vienu nedēļu izmēģiniet eksperimentu un pievērsiet uzmanību visam, ko izmetat. Jūs būsiet pārsteigts, cik daudz iesaiņojumu mēs izmantojam, lai mājās nogādātu pārtiku. Piemēram, jūs varat izvairīties no plastmasas maisiņu izmantošanas augļu un dārzeņu svēršanai vai arī varat paņemt līdzi savus konteinerus un iepirkties bezpaku veikalos.

  • Tas nenozīmē, ka jums vispār ir jāpārtrauc pirkt lietas, vienkārši tieši pirms pirkuma pajautājiet sev: “Vai tas tiešām ir tas, kas man vajadzīgs un ko es vēlos? Vai es tiešām izmantošu šo lietu? “Tas palīdzēs ietaupīt jūsu naudu, izvairīties no aizsērējušas vietas mājās, mazāk ražot atkritumus un nebūt par akla patēriņa ķīlnieku.

Ko izvēlaties Jūs?
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Pieņemt", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar mūsu sīkdatņu izmantošanas politiku.