FAQ

Ir jautājumi? Mums ir atbildes.

  • Nē, Beauty Jar produkti netiek testēti uz dzīvniekiem. Uz doto brīdi mums nav piešķirts “Leaping Bunny” sertifikāts, bet mes pilnībā atbalstam šo kustību! Visi produkti tiek testēti ar praktiskiem eksperimentiem un brīvprātīgiem.

  • Lielākoties visi produkti ir vegāniski. Tomēr dažos ir dzīvnieciskas izcelsmes produkti. Piemēram, šampūns un balzams matiem “BLONDE WITH BRAIN” satur propolisu, kuru ražo bites.

  • Sastāvā nav SLS (Sodium Lauryl Sulfate), bet ir SLES (Sodium Laureth Sulphate). SLS ir agresīvāks komponents, tā molekulas pēc izmēra ir lielākas. Mēs izmantojam SLES, jo tas ir maigāks un saudzīgās komponents, pat tiek izmantot bērnu kosmētikā. Attiecīgi, uz iepakojuma norādam “no SLS”.

  • Visi aktīvie komponenti ir vienādi, bet burkām mēs izgatavojām īpašo koncentrētāku formulu. Tas padara produktus biezākus un vieglāk lietojamus, pateicoties plašajai burkas kaklam. Papildus bonuss – burkām patēriņš ir mazāks.

  • Nē, viss ir kārtībā! Skrubji mēdz būt divu veidu – uz eļļas bāzes un uz ūdens bāzes. Mūsu skrubji ir izgatavoti uz eļļas bāzes un ir piesātināti ar barojošām vielām. Mēs izvēlējāmies izmantot tieši šo bāzi, jo eļļas ir dabiskas un ļoti vērtīgas. Skrubējošās daļiņas, tādas kā cukurs vai sāls, atjauno ādas virsējo slāni, bet eļļu un sviestu savienojums tūlītēji baro un mīkstina ādu. Tā kā sāls un cukurs ir smagākas sastāvdaļas nekā eļļas, tāpēc tās nogulsnējas, turpretī eļļa paliek skrubja augšdaļā. Lai skrubis būtu viendabīgs, pirms lietošanas nepieciešams samaisīt skrubja masu. Daži mūsu klienti ir iecienījuši skrubīšus ar vieglāku tekstūru. Mums ir šādi skrubji ar vieglāku tekstūru: Aloha, Hawaii, Cellulite Killer, Scrubbles Bubbles un Signor Tomato. Arī šo skrubju sastāvā ir eļļas, bet to pārsvars ir mazāks. Tieši tāpēc šie produkti nesadalās divos slāņos.

  • Siberika veikalos ir īpašais pakalpojums, kur mēs apmainam 3 tukšās burciņas uz 1 īpašo akcijas produktu. Beauty Jar domā ne tikai par dabīgiem ingredientiem, bet arī par dabu. Burciņas mēs pārstrādājam pēc visiem standartiem.

  • Uz doto brīdi tiek Beuaty Jar produkti ir pieejami … valstīs. Bet Jūs droši arī variet iegādāties produktus, ieskaitot jaunumus interneta veikalā.

  • Lūdzu, sazinieties ar mūsu eksporta nodaļu pa e-pastu export@beautyjar.eu

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Pieņemt", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar mūsu sīkdatņu izmantošanas politiku.